Ilyen volt az első szabad hétvége Nyíregyháza belvárosában! Galéria!
Fotó: Trifonov Éva

Péntekre a beoltottak száma elérte a 3,5 milliót, a vendéglátó teraszok így szombaton kinyithattak. Az időjárás is kedvezett azoknak, akik úgy döntöttek, hogy egy étterem teraszán fogyasztják el ebédjüket, vagy egy kávézó előtt felállított asztalnál isszák meg kávéjukat.

 

A teraszok este fél 10-ig nyitva lehetnek, a kijárási tilalom pedig 11 órakor kezdődik. A hét közepén, szerdán-csütörtökön meglehet a négymillió beoltott is, akkor megnyitják a szolgáltatások széles körét azok előtt, akiknek van védettségi igazolványuk. Megnyílhatnak a színházak, a mozik, a múzeumok, a könyvtárak, a tánc- és zeneművészeti események, a cirkusz, az edző- és fitnesztermek, a jégpályák, az állatkertek, a fürdők és uszodák, a játszóházak, a sportesemények, a kalandparkok, és kinyithatnak a szállodák, az éttermek belső helyiségei is.
 

 

Kapcsolódó galéria

Áprilisi hétvége a belvárosban