Így áll a Benczúr-Bessenyei terek körüli utak és járdák rekonstrukciója

A Benczúr-Bessenyei terek körüli utak és járdák rekonstrukciója beruházás jelenlegi szakaszában november 4-én és 5-én a Benczúr tér Jósa András Múzeum felőli oldalának aszfaltozási munkálatait végzik. 

Az aszfaltozás idejére az utcába mindkét irányból behajtani tilos. Az aszfaltozási munkák végeztével feloldásra kerülnek a behajtási korlátozások, a 30 km/h-s sebességkorlátozások érvényben tartása mellett biztosított lesz az utca megközelítése.

Bessenyei tér Móricz Zsigmond Színház felőli oldalán az útépítési munkálatokat továbbra is teljes útlezárás mellett végzik. Ez az oldal gépjárművel átmenetileg nem megközelíthető. A Színház utca továbbra is zsákutca, megközelítése kétirányú forgalom, illetve 30 km/h sebességkorlátozás mellett biztosított. A korlátozások itt várhatóan november végéig lesznek érvényben.

Kérjük, aki teheti válasszon másik útvonalat.

Köszönjük a gépjárművezetők, az arra közlekedő gyalogosok türelmét és megértését.

Az aktuális munkálatokról és az azzal járó forgalomkorlátozásról, vagy azok feloldásáról folyamatosan tájékoztatást adunk.