Idén is nagy sikere volt Nyíregyházán a Gyereket a magasba programnak
Idén is nagy sikere volt Nyíregyházán a Gyereket a magasba programnak

2022. szeptember 24-én került megrendezésre a Gyereket a Magasba elnevezésű program, melynek helyszíne Nyíregyházán a Jósavárosban található Robinson domb volt. A program egyik szervezője Turóczi Kinga, mint a Három Királyfi Három Királylány mozgalom nyíregyházi koordinátora.

Maga a program egy országos rekordkísérlet is volt. Az elmúlt években több mint tízezren csatlakoztak a rekordkísérlethez országosan, de még határon túl is emeltek, családi napok, gyerekrendezvények keretében, amikor egyszerre, adott időben emelték magasba gyerekeiket a szülők, nagyszülők.

A Három Királyfi Három Királylány Mozgalom ezzel a kezdeményezéssel azt kívánja bemutatni, hogy a gyerek a legnagyobb érték, a boldogság forrása. Családban élni jó.

Kapcsolódó galéria

Gyereket a magasba! - 2022