Hamarosan bezár a Krúdy Mozi

A Krúdy Mozi a VMKK fenntartásában, de bérelt helyen működik. Az épület üzemeltetőjével kötött megállapodás eredményeként november 15-éig működik a mozi, addig vetítések, programok és egy Marvel premier is várja a filmek szerelmeseit.

„November 15-éig vannak vetítések, és számos programot is ajánlunk. Hétfőn indult az Európai Filmhét, 13-án, vasárnap egy európai kezdeményezéshez csatlakozva Art Mozi Nappal várunk minden érdeklődőt, amikor 4 filmet is műsorra tűzünk, a legkedvezményesebb jegyárak mellett, és egy premierfilmet is bemutatunk, a Feketepárduc 2 című Marvel mozit, amely 10-től 15-ig látható folyamatosan. Bízunk benne, hogy ebben a pár napban még sokan ellátogatnak hozzánk, és hogy az energiaválság csillapodásával az intézményeinket és az art mozit is újra tudjuk indítani” – mondta Mészáros Szilárd igazgató.