Fejlesztések VIDOR-tól VIDOR-ig – Városi beruházások az elmúlt egy évben

Megépült az Atlétikai Centrum és a nagyközönség számára is kinyitott az Eissmann Városi Uszoda; kitárta kapuit a felújítás révén új funkciót kapott Szindbád a Kulturális Negyedben és megnyílt az egyedi Selfie Museum a Bocskai utcán; egészségügyi centrumok készültek el több városrészben és újabb kilenc sportparkkal gazdagodtunk; körforgalmak épültek és folytatódik a földutak aszfaltozási programja; fontos energetikai és sportolást elősegítő beruházások valósultak meg az oktatási intézményeinkben – csak néhány szalagcím az elmúlt egy esztendő fejlesztési krónikájából.

Az alábbi, ötperces kisfilmben villanásszerűen összefoglaltuk, mi minden történt és történik városunkban beruházások terén – természetesen nem a teljesség igényével –, függetlenül a járványügyi helyzettől.