Évente több száz bejelentés érkezik a NYÍRVV-hez veszélyes fák miatt

Az általános közterületi feladatokon túl a NYÍRVV Nonprofit Kft. a lakossági bejelentéseket is figyelembe veszi a faápolási munkálatok során. Legutóbb az Óvoda utcán egy veszélyes, korhadt nyírfát vágtak ki.

 

Dicső Péter, a NYÍRVV Nonprofit Kft. közterület-kezelési igazgatója elmondta, aki veszélyesnek talál egy közterületen álló fát, az a városüzemeltető társasághoz (elérhetőség a cikk végén), vagy a főkertészhez tudja bejelenteni a problémát. Ezt követően a főkertész kivizsgálja azt, majd meghatározza a teendőket, ami lehet egyszerű gallyazás, koronaalakítás vagy akár kivágás is. Ezeket a munkálatokat – évente több száz bejelentés érkezik hozzájuk -folyamatosan végzik, azonban a fontossági sorrendet betartva.

 

Elérhetőség:

Telefon: +36 (42) 548-455

E-mail:  varosuzemeltetes@nyirvv.hu