Egészségügyi nap pénteken a nyíregyházi óriáskeréken – Díjmentes óriáskerekezés az egészségügyben dolgozóknak
Fotó: Szarka Lajos

A Királyi Vendéglátás és a Dohány Vidámpark üzemeltetői díjmentes óriáskerekezéssel szeretnék megköszönni pénteken délután 13 és 20 óra között az egészségügyi dolgozók áldozatos munkáját.

– 2021.december 10-én, pénteken 13-20 óráig szeretnénk felajánlani minden igazoltan, egészségügyben dolgozónak egy díjmentes óriáskerekezést a nyíregyházi Kossuth Lajos téren felállított 30 méteres óriáskereken, egy pohár meleg tea kíséretében. Ezzel is szeretnénk megköszönni áldozatos munkájukat és az utóbbi időben tanúsított kitartásukat – tájékoztatta szerkesztőségünket Király Róbert és Dohány Ferenc, a Királyi Vendéglátás és a Dohány Vidámpark üzemeltetői.

Bővebb információk a bejegyzésben: