Az ultrák is elutaztak Győrbe
A Nyíregyháza Spartacust ünnepelték a szurkolók – a pályán kívül.

„A mérkőzések látogatását továbbra is bojkottáljuk, de úgy gondoltuk, meglepjük a srácokat Győrben.
Mintegy 30-an keltünk útra szombat reggel, hogy délután már győri barátaink társaságában múlassuk az időt a vizek városában, a meccset egy belvárosi sörözőben tekintettük-szurkoltuk végig, majd a lefújást követő örömködés után az Eto park felé vettük az irányt, ahol némi hangzavar és pirotechnikai eszköz kíséretében a busznál várakozó játékosokat vettük célba, nem kis megdöbbenést okozva ezzel nekik...
A csapatbusz olyan fergeteges buzdítás közepette gurult ki a stadiontól, mintha legalább bajnoki címet nyertünk volna, mi pedig belevetettük magunkat a győri éjszakába vendéglátóinkkal, akiknek hálásak vagyunk ezért a felejthetetlen hétvégéért és köszönjük az elsőosztályú vendéglátást!” – áll az Elit beszámolójában.

A Nyíregyháza Spartacus pénteken 19.00 órától a Kecskemétet fogadja a Városi Stadionban. 

D. L.