Ápolók Nemzetközi Napja – A megyei kórház közösségi oldalán köszönti az ápolókat

Ápolók Nemzetközi Napja – A megyei kórház közösségi oldalán köszönti az ápolókat

Az Ápolók Nemzetközi Napja az egyik legkiemelkedőbb eseménye az egészségügyi intézményeknek – osztotta meg a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház hivatalos közösségi oldalán.

„Ezen a napon köszönhetjük meg azt az áldozatos munkát szakdolgozóinknak, ahogyan a mindennapokban, sokszor fáradtságot nem ismerve, saját gondjaikat háttérbe szorítva ápolják a betegeket.

Mindannyian erőt nyerünk magunk számára betegként és munkatársként, amikor ezen a nagyon megterhelő pályán Önök, az ápolók, szakdolgozók meg tudják őrizni mosolyukat, hozzáállásukat, hivatástudatukat.

Kórházainkban a legfontosabb érték a humánerőforrás, az ember, aki nélkül nem létezik magas színvonalú gyógyítás és ápolás. Az ápolók alappillérei a kórház működésének.

A mai napon őket köszöntjük!” – olvasható a bejegyzésben.