A NYÍRVV Nonprofit Kft. 2022-ben is balkonföldet biztosít Nyíregyháza lakóinak, mellyel még szebbé tehetik közvetlen környezetüket!

A NYÍRVV Nonprofit Kft. munkatársai a hét második felében megkezdik a balkonföld kihelyezését Nyíregyháza 73 helyszínén.

– Balkonföldet szállítunk ki társasházi lakóövezetekbe, helyszínenként 0,5 és 4 m3 közötti mennyiségben, összesen 125,5 m3-t. Célunk, hogy a komposztos termőföldkeveréket virágok átültetéséhez, balkonládák növényesítéséhez, ültetéshez használhassák fel a városlakók. Szeretnénk, ha még virágosabbak lennének az erkélyek, teraszok, függőfolyosók és ablakok, hiszen küldetésünk, hogy együttműködve a város lakosságával minden elültetett virággal, növénnyel szebb és zöldebb legyen Nyíregyháza – tájékoztatta szerkesztőségünket a NYÍRVV Nonprofit Kft.