A Megyer-hegyi tengerszemhez és a Zemplén Kalandparkba látogattak az Orosért Közéleti Egyesület tagjai

Az Orosért Közéleti Egyesület szervezésében egy csodás napot töltöttek a természetben a kirándulók.

– A kirándulás első állomása a Megyer-hegyi tengerszem és kilátó volt. Utunk tovább vezetett Sátoraljaújhely-Zemplén Kalandparkba, ahol csodás természeti látvány tárult elénk a libegőn és a bobon. Az utolsó állomás Tarcalon a Kovács Pince volt, ahol ízletes vacsora alatt kóstolhattunk finom tokaji borokat. Köszönjük Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsága támogatását – tájékoztatta szerkesztőségünket Szécsiné Vera, Orosért Közéleti Egyesület elnöke.

Kapcsolódó galéria

A Megyer-hegyi tengerszemhez és a Zemplén Kalandparkba látogattak az Orosért Közéleti Egyesület tagjai