A 15. számú választókörzetben a jobbikos Vass Zoltán indítja a Szövetségben Nyíregyházáért

A 15. számú választókörzetben a jobbikos Vass Zoltán indítja a Szövetségben Nyíregyházáért
A 15. számú választókörzetben a jobbikos Vass Zoltán indítja a Szövetségben Nyíregyházáért

A 15. számú választókörzetben Vass Zoltánt indítja képviselőjelöltként a Szövetségben Nyíregyházáért. A jelölt tősgyökeres nyíregyházi, egy helyi cégnél dolgozik logisztikai vezetőként. Az előző ciklusban önkormányzati képviselő és a városstratégiai és környezetvédelmi bizottság tagja volt. A jelölt azt mondta, 2005 óta foglalkozik politikával, és szerinte ugyanaz a célja, mint akkor, hogy egy biztonságos és szabad városban, országban élhessünk. Családi és egyéb okokból az elmúlt öt évben távolról figyelte a politikai dolgokat, de bizottsági tagként azóta is folyamatosan segíti a Jobbik és most már e pártszövetség munkáját. A programjáról azt mondta, azt majd az igények alapján alakítják ki.