Üres a fürdő, de a felújítás folyamatos – Egy dolgozótól sem váltak meg a járvány miatt
Festés, burkolatcsere, különböző felújítások – folyamatos a munka a Sóstó-Gyógyfürdők Zrt.-nél. A fürdőket november elején bezárták a koronavírus-járvány miatt, a pandémia idején a korszerűsítésre koncentrálnak. Az önkormányzati és kormányzati támogatásoknak köszönhetően egy dolgozót sem bocsátottak el a járvány miatt.
Tovább olvasom


























