Gurulj egy „csatlakozásnyi időt” Európában!

Gurulj egy „csatlakozásnyi időt” Európában!
Fotó: Illusztráció

17 évvel ezelőtt, 2004. május elsején csatlakozott hazánk is az Európai Unióhoz további 9 országgal együtt. Ezt felelevenítve, a Europe Direct Szabolcs-Szatmár-Bereg kerékpáros teljesítménytúrát szervez – a járványhelyzetre tekintettel – egyéniben.

Nyíregyháza 70 km körüli kerékpárúttal büszkélkedhet, de megyeszerte is vannak kerékpárral jól megközelíthető vagy kerékpárosbarát települések. Ezért szeretnék tovább népszerűsíteni a mozgásnak ezt a formáját és arra kérnek minden érdeklődőt, szerte a megyéből: kerékpározzon egy huzamban 17 km-t! Ez nem kevés, de nem is olyan megerőltetően sok!

Várják a regisztrációt és a teljesítéseket 2021. május 9-ig!  Akinek sikerült a távot megtennie, fotóval igazolja és a facebook-poszthoz kommentelje! Amennyiben 50 fő fölött lesz a résztvevők száma, ajándékcsomagokat sorsolnak ki a rendezvényt követően május 10-én.

Regisztráció: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdc5Rh-myhTz3iErorvYDMDnGVAvloW1QWI2YJK-Oss9uAocA/viewform?usp=sf_link

Facebook post: https://www.facebook.com/EDSZSZB/posts/3806034526110769

Csatlakoztunk, csatlakozzanak! Európa nap, május 9.

Tippek:

1. Benczúr tér – Nyírpazony központja  oda-vissza  17 km

2. Nyíregyháza Kertváros – Oros központja  (20 km)

3. Nagykálló – Máriapócs  (17 km)

4. Benczúr tér – Sóstógyógyfürdő (13 km)

5. Tákos – Márokpapi (16,2km)

6. Kállói úti ALDI – Sóstógyógyfürdő (belvároson keresztül 17,6 km)

7. Nyíregyháza Kertváros – Sóstógyógyfürdő (17,8 km)