Zenei fellépők színesítették a Helló Nyíregyháza! délutáni programját

Zenei fellépők színesítették a Helló Nyíregyháza! délutáni programját
Koncertekből sem volt hiány!

Színesebbnél színesebb programok várták a rendezvényre érkezőket a nap folyamán.

Annyi biztos, hogy a szervezőknek és a számos közreműködő szervezetnek köszönhetően, aki április 26-án a belvárosban szerettte volna jól érezni magát, az 10 órától szó szerint lépten-nyomon talál tvalamilyen látnivalót. A nagyszínpadi programok pedig megkoronázták a felhőtlen nyüzsgést, szórakozást. Kora délután a Long Dusty Road egy csipetnyi Amerikát vitt a térre modern country rock és blues stílusjegyekkel, és a zenei palettát a Polip Band is színesítette. 

Tekintség meg galériánkat!

Kapcsolódó galéria

Helló Nyíregyháza! délutáni programok