Vereség Székesfehérváron - A nagyszünetben még a Cápák vezettek

Vereség Székesfehérváron - A nagyszünetben még a Cápák vezettek

Az Alba Fehérvár vendége volt a férfi kosárlabda NB-I-ben a Hübner Nyíregyháza BS. Az első negyed szorosan alakult, de a játékrész derekán hat ponttal megléptek a hazaiak. A folytatásban növelték is az előnyt, de 40-30 után többször is pontosan dobtak a mieink távolról, így a nagyszünetre sikerült fordítani. Bryce mellett Kiss kintről dobott nagyon jól, de a harmadik negyed az Albának sikerült jobban, a záró felvonásban pedig tartották előnyüket, így a házigazdák megnyerték a mérkőzést. 

Alba Fehérvár - Hübner Nyíregyháza BS 93-78 (25-20, 21-27, 28-14, 19-17)

Nyíregyháza: Bryce 22/3, Johnson 11/3, Kiss 19/15, Pipiras 12/3, Anda

Csere: Leday 10, Mokánszki 2, Bus 2

vezetőedző: Pethő Ákos