Vereség az ETO-tól - Egy gólt hozott a Nyíregyháza Spartacus meccse

Az ETO ellen játszott a Szpari. A mieink kezdője több helyen változott a legutóbbihoz képest. A héten igazolt Hegedűs Lajos kezdett a kapuban.

Nyíregyháza Spartacus - WKW ETO FC Győr 0-1 (0-0)

Balmazújváros 300 néző

Jv: Csonka Bence (Szert Balázs, Márkus Péter)

Nyíregyháza: Hegedűs - Szokol, Márkus (Nemes 77.), Papucsek, Galambos, Szabó B., Paku, Hamed (Pócsik 74.), Zamostny, Gresó, Novák (Banyoi 77.)

vezetőedző: Feczkó Tamás

Győr: Fadgyas - Csonka, Bagi, Fodor, Óvári (Farkas 88.), Vincze, Toma, Vitális, Berki(Forgács a szünetben), Kovács, Bacsa

vezetőedző: Klausz László

A kezdőrúgást Tóth Zsigmond végzi el, aki a családjtól kapta ezt ajándékba.

1.perc Az ETO kezdett

6. perc Egy jobbról érkező Hamed fejes után Novák volt lesen.

7. perc Toma kapott sárga lapot.

8. perc Hamed lövését fogta Fadgyas.

13. perc Grasó szabadrúgása után Márkus tette középre a labdát, de mentettek a védők.

17. perc Tüzijáték az ETO kapuja előtt, Paku, Hamed és Gresó lövése is lepattant.

20. perc Nagy helyzet, egy szöglet után Zamostny lőtt középről kapásból, Fadgyas bravúrral védett.

24. perc Galambos veszélyes beadása után elment a labda Novák és Hamed feje előtt is.

25. perc Hamed lőtt távolról mellé.

31. perc Novák lőtt kapásból 19 méterről fölé.

34. perc Gresó 14 méteres lövése pattant le Csonkáról.

36. perc Veszélyes győri beadás után tisztázott a Szpari védelme.

37. perc Bacsa lőhetett egy jó passz után, Hegedűs nagyot védett.

Vége az első félidőnek, mely nem hozott gólt.

50. perc Paku próbált lecsapni egy labdára középen, Fadgyas tisztázott.

57. perc Márkus lőtt egy csel után 40 méterről fölé.

59. perc Toma lövése szállt mellé.

63. perc Szokol kapott sárga lapot.

65. perc Megszerezte a vezetést az ETO, Óvári fordult le a 16-oson belül, és a felső sarokba lőtt, 0-1.

73. perc Vitális bombázott mellé Vincze passza után.

74. perc Hamed lövését fogta Fadgyas, a kipattanó után Novák próbált a labdához férni, de a kapus védett.

77. perc Nagy helyzet, Paku szabadrúgása után Papucsek centikkel fejelt mellé.

84. perc Előbb egy vendég stábrtag kapott piros lapot, majd Feczkó Tamás sárgát reklamálásért.

86. perc Szabó B. kapott sárgát.

92. perc Vitális kapott sárga lapot.

Vége a mérkőzésnek, az ETO győzött.

Feczkó Tamás: -  Az első félidőben 90, a másodikban 70%-ban nálunk volt a labda, de a meccset nem labdabirtoklásra játsszák.Voltak akik betegség után tértek vissza, ennyit birtak ma.

Klausz László: - Az első félidőben főleg védekeztünk, de volt akkor is lehetőségünk, fordulás után már többet támadtunk, ezt kértem a szünetben a játékosoktól, és értékes győzelmet arattunk.