Lakossági kérdőív – Segítse válaszaival Ön is Nyíregyháza jövőbeli fejlődését!
Fotó: Kohut Árpád

Jelenleg készül Nyíregyháza fenntartható városfejlesztési stratégiája. Ez a dokumentum képezi az alapját a város EU-s támogatásból megvalósuló fejlesztéseinek 2021-2027 között, emellett a városban megvalósuló valamennyi jövőbeni fejlesztést is megalapozza és lehetővé teszi, hogy a város tovább fejlődjön, kulturális, gazdasági, turisztikai téren egyaránt.

A városfejlesztési stratégia kidolgozása a feltétele annak, hogy olyan nagyszabású, a város arculatát is meghatározó projektek valósulhassanak meg, mint például a már megvalósult állatparki fejlesztések (Hópárduc kifutó, Indiaház, Új főbejárat, Jégkorszak stb.), a közösségi közlekedés átalakítása (CNG új buszok beszerzése), a további turisztikai célú beruházások (Szabadtéri Színpad rekonstrukciója, Szindbád kialakítása, 4 csillagos Hotel Sóstógyógyfürdőn, Pangea Hotel stb.) vagy a zöld várost célzó fejlesztések (például a Bujtosi Városliget fejlesztése), és még hosszasan sorolhatnánk.

Jelen kérdőíves felmérés célja a lakosság tapasztalatainak, véleményének és javaslatainak megismerése.

Kérjük segítse válaszaival városunk jövőbeli fejlődését!

A kérdőív ide kattintva érhető el!

Az online kérdőíves felmérés január 10-ig zajlik.