Vereség Angyalföldön - Másodszor kapott ki a bajnokságban a Szpari

A forduló előtt harmadik helyen álló Nyíregyháza Spartacus a negyedik Vasashoz utazott.

Vasas - Nyíregyháza Spartacus 2-0 (1-0)

Illovszky Rudolf Stadion 980 néző

Jv: Pintér Csaba (Király Krisztián, Horváth Zoltán)

Vasas: Jova – Szivacski, Iyinbor, Otigba, Silye – Márkvárt (Hidi M. 54.), Hinora, Berecz – Radó (Rétyi 62.), Bobál G.(Feczesin 62.), Pekár (Terbe 91.)

vezetőedző: Kuttor Attila

Nyíregyháza: Fejér - Kilyén, Szokol, Jánvári, Galambos (Nemes a szünetben) - Sigér (Márkus a szünetben) - Paku, Zamostny(Novák 80.), Vass P. (Pócsik a szünetben), Gresó - Csörgő (Szabó B. a szünetben)

vezetőedző: Szergej Pacaj

1. perc A Szpari kezdte a mérkőzést.

4. perc Márkvárt lőtt jobbról, Fejér magabiztosan fogta a labdát.

8. perc Megszerezte a vezetést a Vasas. Pekár egy csel után lőtt 15 méterről, a labda megpattant, így Fejér már csak beleütni tudott, hárítani nem, 1-0.

11.perc Hinora lövését hárította a Szpari kapusa, majd Bobál lövése ment mellé.

12.perc Vass P. átívelése után Zamostny lőtt kapásból fölé 14 méterről, balról.

18.perc Sigér kapta a mérkőzés első sárga lapját, Otigbát találta el.

28.perc Berecz lőtt jócskán mellé 20 méterről.

45.perc Radó lövése után Jánvári blokkolt.

Kevés helyzetet hozott az első félidő, egy korai góllal a hazai csapat vezet.

46. perc Négyet is cserélt Szergej Pacaj a szünetben.

49. perc Zamostny kapott sárga lapot, Otigbát húzta vissza.

51. perc Nemes veszélyes beadása után kifejelték a labdát a hazai vádők.

53. perc Kilyén találta el Hinorát, sárgát kapott érte a Szpari védője.

56. perc Paku beadása után Szokol lőtt, fölé pattant a labda egy védőről. A szöglet után Márkus fejelt mellé.

62. perc Veszélyes hazai beadás utáb sikerül középen tisztázni.

67. perc Zamostny kapott jó labdát középen, de picit elpattant az átvételnél, így Jova lett a végállomás.

72. perc Egy szöglet után Szokol fejelt, Jova hárított. Próbál egyenlíteni a Szpari.

75. perc Pócsik tartott bent egy labdát, Kilyént játszotta meg akinek beadása után Gresó lőtt, Jova nagyot védett.

78. perc Paku kapott sárga lapot könyöklésért.

81. perc Rétyi került helyzetbe, Fejér nagyot védett.

82. perc Megduplázta előnyét a Vasas, Hidi passza után Feczesin lőtt jobbról a kapuba nagy erővel, 2-0.

85. perc Feczesin fejelt mellé egy beadás után.

92. perc Gresó lőtt a 16-os sarkáról, Jova védett.

Vége a mérkőzésnek, a Vasas győzött.

Kuttor Attila: - Több lehetőségünk volt, ebből kettőt ki tudtunk használni. A második félidőben nagy erőket mozgósított az ellenfél, de akkor is volt helyzetünk. Mindenki megtette ma amit kértem, nincs hiányérzetem.

Szergej Pacaj: - Korán gólt kaptunk megint, és nem voltunk elég élesek támadásban sem az első félidőben, ezért a szünetben több helyen változtattam. Végig bíztam a csapatban, a második félidőben sokat birtokoltuk a labdát, de kevés helyzetünk volt, így megérdemelten nyert a Vasas.

Fotó: nso.hu