Vereség a Soroksártól - Hat gólt hozott a Szpari meccse

Nyíregyháza Spartacus - Soroksár 1-5 (1-2)

Jv: Berényi Tamás (Varga Gábor, Kovács Gábor)

Nyíregyháza: Fejér - Godwords(Debreceni 55.), Papucsek, Gengeliczki, Jánvári, Márkus, Sigér, Vass P., Zamostny(Banyoi 78.), Hamed (Kovács 55.), Novák (Pócsik 78.)

vezetőedző: Feczkó Tamás

Soroksár: Varga - Kékesi, Lőrinczy(Ladányi 87.), Hudák, Magyari (Szerető 83.), Csontos, Csernik, Gyömbér, Nagy O., Lovrencsics(Lipcsei 87.), Korozmán (Kovác 83.)

vezetőedző: Lipcsei Péter

1. perc A Soroksár kezdte a mérkőzést.

2. perc Hamed beadása után Sigér bombázott mellé 16 méterről.

11. perc GÓÓÓÓÓL! Gengeliczki Gergő fantasztikus labdája után Zamostny Balázs vette azt át, és a kapuba passzolt, 1-0.

16. perc Godwords beadása után Novák fejelt mellé.

19. perc Novák nagy erővel lőtt, Varga hatalmasat védett. A szöglet után Vass P. csavarását tolta ki a léc alól. Az újabb sarokrúgás után a gólvonalról vágták ki a védők a labdát.

25. perc Hamed kapott remek labdát a bal oldalon, majd éles szögből mellé lőtt.

30. perc Godwords lőtt mellé egy szöglet után.

34. perc Egyenlített a Soroksár, Korozmán a 16-os sarkáról kilőtte a felső sarkot, 1-1.

41. perc Fordított a Soroksár, egy balról érkező beadás után Lovrencsics érkezett a hosszún, és a kapuba passzolt, 1-2.

Vége az első félidőnek, vezet a Soroksár.

46. perc Azonnal gólt lőtt a Soroksár, Magyari bombázott a kapuba 16 méterről, 1-3.

50. perc Márkus lőtt 25 méterről fölé.

52. perc Hamed lövése is fölé szállt.

53. perc Lőrinczy lőtt 16 méterről nagy erővel, a kapufáról pattant be a labda, 1-4.

57. perc Feczkó Tamás kapott sárga lapot.

63,. perc Papucsek kapott sárga lapot.

64. perc Korozmán lövését hárította Fejér.

67. perc Papucsek második sárgáját is megkapta, így kiállították. Papucsek meg is sérült az ütközésnél.

74. perc Korozmán lövésébe Jánvári vetődött bele.

75. perc Kékesi bombáját Fejért tolta ki a léc alól.

82. perc Újabb vendég gól, Korozmán érkezett tisztán középen, és a kapuba lőtt, 1-5.

85.perc Nagy került helyzetbe, de fölé lőtt.

91. perc Debreceni lőtt mellé.

Vége a mérkőzésnek, nyert a Soroksár.

Feczkó Tamás: - Az első félidő után épp fordított állásnak kellett volna lennie az eredményjelzőn, de míg mi kihagytuk a helyzeteinket, az ellenfél minden kapura lövéséből gól lett.

Lipcsei Péter: - Nagyon fontos három pontot szereztünk, egy jó csapat otthonában. Bár hátrányba kerültünk, szép gólokkal sikerült fordítani. Azt kértem a szünetben, hogy maradjon meg a lendület, gyorsan újra betaláltunk Lovrencsics Gergő remek letámadása után, a kiállítás pedig végképp eldöntötte a meccset.