Vácon szerepeltek a vízilabdások

Az Országos Vízilabda Bajnokság 11. fordulójában Vácra utaztak az AQUA Sport Egyesület korosztályos csapatai. A gyermek csapatból sokan betegség miatt hiányoztak, így nem tudtak bravúrt bemutatni a Duna partiak ellen.

A serdülő csapat a mérkőzés elején összeszedett hátrányát nem bírta ledolgozni a negyedik negyedre sem. Az ifi csapat győzelemmel hagyta el a medencét. A mérkőzés végig szoros volt, az idegek harcát azonban az nyíregyházi fiatalok bírták jobban, így az összecsapás végén 11:13-at mutatott az eredményjelző az AQUA-nak.

- Az ifi csapatban sok serdülő is szerepel ezért komoly kihívás volt felrázni a játékosokat. A mérkőzésen nagyon fegyelmezetten játszott a csapat. Pettendi Dávid a kapuban, Pelle György mezőnyjátékban (7gól) adott támaszt az AQUA SE ifi csapatának, le a kalappal a srácok előtt - mondta Hatvani Péter AQUA SE OB utánpótlás edző.