Bravúros győzelem a négyszeres bajnok ellen

Bravúros győzelmet aratott idegenben az Á Stúdió Futsal Nyíregyháza csapata az NB-I-ben. A mieink a négyszeres bajnok Berettyóújfalu otthonában győztek 6-4-re. A nyírségiek góljait Lakatos László, Varga Dániel, Gyügyei Zoltán, Gyulai József, Ladányi Dávid lőtték, és a kapus Szabolcsi Máté is betalált egész pályáról az üresen hagyott hazai kapuba. A csapat csütörtökön az egyik legnagyobb múlttal rendelkező csapatot, a Haladást fogadja 19 órától a Continental Arénában. 

TIPPMIX NB I, 14. FORDULÓ
MVFC–A’Stúdió Futsal Nyíregyháza 4–6 (1–1)
Berettyóújfalu, v.: Tamási, Czene-Joó.
MVFC: Sándor – Rábl, Szabó, Takács, Rafinha. Csere: Mezei, Mező, Erdei, Nagy I., Iszák, Korcsmáros, Erdei, Nagy D., Duró. Vezetőedző: Trencsényi János.
Nyíregyháza: Szabolcsi – Ladányi, Varga, Krajnyák, Gyügyei. Csere: Petró, Hegyes, Gyulai, Kovács G., Lakatos P., Kovács E., Lakatos L., Pataki, Bagdi. Vezetőedző: Lovas Norbert.
Gól: Rafinha (15., 24.), Nagy I. (30.), Nagy D. (38.), illetve Lakatos L. (12.), Varga (31.), Gyügyei (32.), Gyulai (35.), Szabolcsi (37.), Ladányi (38.). Kiállítva: Nagy D. (40.).