Újabb tervezett bontások - Közel ötven szociális bérlakás felújítása fog megvalósulni

Újabb tervezett bontások - Közel ötven szociális bérlakás felújítása fog megvalósulni
Újabb tervezett bontások - Közel ötven szociális bérlakás felújítása fog megvalósulni

A Keleti lakótelepen júliusban további két megüresedett, erősen leromlott állagú háztömböt bontatott el és a bontási anyagokat szakszerűen elszállíttatta a helyszínről Nyíregyháza MJV Önkormányzata.

Így összesen hét darab hátrahagyott, komfort nélküli ingatlant bontottak el eddig a lakótelepen. Az előzményekhez tartozik, hogy március elején is történtek bontások a folyamat részeként, hiszen januárban 15 család költözhetett át innen a Huszártelepre, komfortos, szociális bérlakásokba, amelyek egy nyertes, uniós, önkormányzati projekt keretében újultak meg. Az említett projekt keretében további, közel ötven szociális bérlakás felújítása fog megvalósulni a Huszártelepen.