Újabb nagy siker - 416 millió forintos többletforrás érkezik az Atlétikai Centrumra
Újabb nagy siker - 416 millió forintos többletforrás érkezik az Atlétikai Centrumra

A nemrég a városnak útfejlesztésre adott 5 milliárd Ft és a Tiszavasvári úti felüljáró felújítására biztosított összeg mellett egy pénteki kormányhatározat szerint 416 millió forintos többletforrás érkezik az Atlétikai Centrum bővített tartalommal történő megvalósítására.

A Közép-Európában egyedülálló sportkomplexum építéséről a Modern Városok Program részeként állapodott meg dr. Kovács Ferenc, Nyíregyháza polgármestere és Orbán Viktor miniszterelnök. A jövő tavaszra elkészülő, fedett és szabadtéri pályákat, valamint a szabadidősportra alkalmas rekortán futópályát is magában foglaló létesítmény a nyíregyházi mellett a hazai atlétika fellegvára lesz, mely nemzetközi versenyek rendezésére is alkalmas.