Több mint 120 versenyző, legalább 30 R5-ös autó vesz részt a hétvégi Rally EB futamon

Több mint 120 versenyző, legalább 30 R5-ös autó vesz részt a hétvégi Rally EB futamon
Több mint 120 versenyző, legalább 30 R5-ös autó vesz részt a hétvégi Rally EB futamon

Több mint 120 versenyző, legalább 30 R5-ös autó vesz részt a hétvégi Rally EB futamon, melynek központja Nyíregyháza lesz.

Az autók műszaki átvétele csütörtökön zajlott, szigorú vizsgálat alá estek a versenygépek, hogy megfelelnek-e a szabályoknak. A legmodernebb technika érkezett a szabolcsi megyeszékhelyre. A vasárnapi belvárosi gyorsasági futam és a bejárás ideje alatt forgalomkorlátozásokra kell számítani. A szűk bevárosi rész le lesz zárva, a Bocskai utca a Kálmán utcától, a Szent István utca a Béla utcától, az Iskola utca, az Országzászló tér és a Kálvin tér nem lesz járható, a körút azonban (beleértve a Vay Ádám körutat is) teljes hosszában járható. A Rally EB futam hivatalos megnyitója pénteken 18 órától lesz a Kossuth téren.

 

Kapcsolódó galéria

Rally EB gépátvétel 2019