Szuperdöntő - elkezdődött a terembajnokság fináléja

Szuperdöntő - elkezdődött a terembajnokság fináléja

 A csoportmérkőzések után eldőlt, melyik nyolc csapat jutott a Decathlon-Konyha Möbel Teremlabdarúgó Bajnokság Szuperdöntőjébe. A csoportelsők és másodikok lépnek pályára a Zrínyi Tiszavasvári úti csarnokában, és szombaton reggel elkezdődtek a találkozók. 

- Kétszáznegyven találkozót rendeztünk november óta, most pedig a nyolc legjobb eldönti a végső sorrendet. Parázs csatákat láthattunk már eddig is, és örömteli, hogy a szezon során egyetlen kiállítás sem volt, azaz sportszerűek a játékosok. Áprilistól már kezdődik a szabadtéri szezon, itt előtte egy négy napos tornát rendezünk a Városi Stadionban 54 együttessel, 22 gárda már jelentkezett - mondta Dajka László főszervező. 

A terembajnokság szombaton folyamatosan zajlik, a bronzmeccs majd a döntő 15 órakor kezdődik. 

Dankó László

Fotó:Szarka Lajos