Szerb csapat is vár a Fatum Nyíregyházára a Bajnokok Ligájában - Teljes a csoport a BL-ben

A szerb ZSOK Ub csapata lesz a Fatum Nyíregyháza harmadik ellenfele a női röplabda Bajnokok Ligája csoportkörében. Az európai szövetség honlapja szerint a szerb bajnokság címvédője a BL-selejtezőben előbb a bosnyák ZOK Bimal-Jedinstvo Brcko együttesét búcsúztatta két 3:0-s győzelemmel, majd a görög Olympiakosznál bizonyult jobbnak egy 3:2-es és egy 3:0-s sikerrel. Utóbbi mérkőzést csütörtökön rendezték Pireuszban. A bajnok és Magyar Kupa-győztes Nyíregyháza november 24-én a lengyel bajnok Chemik Police vendégeként kezdi meg szereplését a 20 csapatos főtáblán, majd a BL-címvédő és klubvilágbajnok olasz Imoco Coneglianót fogadja december 9-én. Két héttel később a ZSOK Ub otthonába látogatnak a mieink.