Strandbirkózó versenyen a Nyírsport SE fiatal sportolói

Strandbirkózó versenyen a Nyírsport SE fiatal sportolói

A hűvös nyárutó sem szegte kedvét a Nyírsport SE utánpótlás korú birkózóinak. A hajdúnánási Hódos Imre Egyesület által szervezett strandbirkózó versenyen három megye - Borsod,Hajdú és Szabolcs - egyesületei között a Nyírsport SE 6 birkózó palántája is "szőnyegre" lépett.

A hétvégi rendezvényen ismét remekeltek a fiúk, hiszen senki nem tért haza érem nélkül. Sőt, a serdülő 75 Kg-ban Az első és második helyet is nyírsportos versenyző szerezte meg.A mérleg 2 arany, 3 ezüst , 1 bronz valamint a csapatverseny 3.helyezése.
Nyírsport SE eredmények:
Gyermek 35 kg Kiss Lantos 2.hely

Diák II 45 Kg Kiss Korvin 2.hely

Diák I 69 Kg Pécsi Kevin 3.hely

Serdülő 75 Kg Csabai Marcell 1.hely

                          Jeles Antal 2.hely

               +100 Kg Durst Péter 1.hely