Református 5+1 Napos Bibliai Klub – Hetedik alkalommal rendezték meg a programsorozatot

Református 5+1 Napos Bibliai Klub – Hetedik alkalommal rendezték meg a programsorozatot
Fotó: Szarka Lajos

Hetedik alkalommal került megrendezésre a Nyíregyháza-Városi Református Egyházközségben az általános iskolás hittanosok számára szervezett programsorozat.

Öt napon át érthették meg a gyermekek Dániel életének fontos üzeneteit. Sok-sok játék, zene és kreativitás töltötte be a napokat. Önkéntes felnőttek, gimnazisták népes csoportja állt a lelkipásztorok és hitoktatók mellett a feledhetetlen programok lebonyolításban. A hatodik nap pedig a heti rendezvényen részt vett gyermekeknek és családjaiknak nyújtott közösségerősítő, lelkileg elmélyülést nyújtó alkalmat.

 

Kapcsolódó galéria

Nyári tábor a református felekezetnél