Okos eszköz adománygyűjtést indít a Human-Net Alapítvány rászoruló gyermekek részére

A Human-Net Alapítvány okos eszköz adománygyűjtést indít. A cél, hogy azok a gyerekek, akinek nincsen megfelelő eszközük az otthoni digitális tanuláshoz, Nyíregyháza és vonzáskörzetében laknak, és nyíregyházi oktatási intézmény tanulói, kaphassanak tárgyi segítséget.

Használt vagy akár új eszközöket várnak (laptop, asztali számítógép, tablet, okostelefon).

Céges adományozó esetén fontos tudni, hogy az Alapítvány közhasznú szervezet. Lehetőség van a tao kedvezményt igénybe venni az adományozott eszközök után a könyv szerinti értékük figyelembevételével a jelenleg hatályos jogszabályok szerint.

Az Alapítvány az igények felmérését elkezdte. Nagyon sok gyereket érint a probléma, amit a szülők önerőből nem tudnak megoldani. Vannak családok, ahol 2-3 gyermek sem tud a digitális tananyagokhoz hozzáférni.

Az Alapítvány partnere, a World of IT Kft., és a Gamers for Gamers ifjúsági csoport, vállalták, hogy a felajánlott eszközöket használatra alkalmas állapotba helyezik és vállalják, hogy az eszközeiket eljuttatja rászoruló gyermekek számára.

További információk és felajánlás: http://adomany.woit.hu/

Az Alapítvány munkatársai felveszik a kapcsolatot minden jelentkezővel telefonon vagy e-mailen.

Kérjük, hogy ebben a rendkívüli helyzetben támogassa a diákok oktatását!

E-mail: humannet@humannet.hu

Telefon: +36 30 633 9200