Nyíregyházi Televízió az ünnepek alatt is!

A Nyíregyházi Televízió az ünnepek alatt is garantálja a szórakozást, számos kulturális műsor várja a nézőket.

A színes kínálatban a zene és dokumentumfilmek kedvelőinek is kedveznek. December 24-én 19 órától a 2019-es év Városi Karácsonyi Koncertjét tekinthetik meg a nézők, majd 20 óra 30 perctől Béres József életútjában merülhetnek el az érdeklődők. December 25-én 19 órától ismét karácsonyi koncert várja a zenekedvelőket, mégpedig a Cantemus 2018-as hangversenye,  26-án 18 órától pedig a Farkas Bertalan életét feldolgozó A csillagok útján című dokumentumfilm kerül bemutatásra.

Az újév sem telik majd zenei kavalkád nélkül, január elsején 18 órától Best of Újévi koncert várja a nézőket. Tartsanak a Nyíregyházi Televízióval az ünnepek alatt is!

Részletek a videóban: