Női vízi torna a Mozdulj Nyíregyháza! mozgásrendjében – Szabó Anitával beszélgettünk!

Női vízi torna a Mozdulj Nyíregyháza! mozgásrendjében  – Szabó Anitával beszélgettünk!
Női vízi torna a Mozdulj Nyíregyháza! mozgásrendjében – Szabó Anitával beszélgettünk!

Január 20-án ismét elstartoltak a Mozdulj Nyíregyháza! mozgásformái, az órarendbe pedig új elemek is kerültek. Ilyen például a női vízi torna is. A vizes mozgásforma minden korosztály számára ajánlott, izomerősítésre, koordináció javításra, a keringés fokozására, az állóképesség növelésére. Fájdalomcsillapító hatással is rendelkezik, megszünteti a hátfájást és a görcsöket, oldja a stresszt. A Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában a foglalkozásokat tartó Trizner-Szabó Anita mesélt a részletekről, aki előzetes bejelentkezés utén minden kedden 18.30-tól a Görögkatolikus Általános Iskolában várja az érdeklődőket.

Részletek a videóban: