Négyet lőtt a Szpari - A második meccsét is megnyerte a Nyíregyháza

Tiszakécskén lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus. Szergej Pacaj több helyen változtatott a legutóbbi kezdőn.

Tiszakécskei LC - Nyíregyháza Spartacus 1-4 (0-3)

Tiszakécske 450 néző

Jv: Berényi Tamás (Tőkés Róbert, Sinkovicz Dániel)

Tiszakécske:  Holczer – Oláh, Végső, Csáki (Pál 34.), Farkas N.(Vachtler 34.), Gyurján, Erdei C., Horváth A., Simon M.(Farkas A. 34.(Kiprich 43.)), Kovács B., Beliczky

vezetőedző: Nagy Sándor

Nyíregyháza: Fejér - Szokol, Papucsek, Jánvári, Csilus Á (Galambos 70) , Márkus A., Paku (Zamostny 73.), Csörgő (Szabó B.54.), Pócsik (Vass P. 54.), Gresó (Hamed 62.), Novák Cs.

vezetőedző: Szergej Pacaj

1. perc Elkezdődött a találkozó.

4. perc GÓÓÓÓL! Vezet a Szpari!!!! Csörgő Raul ment el szélen, beadása után Novák Csanád fejelt, de Holczer kiütötte a labdát, ám Gresó Mátyás érkezett, és a kapuba lőtt, 0-1!

15. perc Több szögletet is rúghatott a hazai csapat, de tisztázott a Szpari védelme.

18. perc Gyors akciót vezetett a Nyíregyháza, de nem sikerült pontosan befejezni a támadást.

19. perc GÓÓÓÓL!!!  Csörgő Raul tört be a 16-oson belülre ahol buktatták, 11-es! A büntetőt Novák Csanád értékesítette, 0-2!

25. perc Hazai fejes Kovácstól, Fejér biztosan fogta a labdát.

27. perc GÓÓÓÓL!  Újabb Szpari találat! Pócsik Botond kapott remek labdát Jánvári Gábortól, megindult, és bár úgy tűnt, a védők szerelik, végül ismét Pócsik elé került a labda aki 16 méterről a kapuba bombázott, 0-3.

34. perc Újabb ígéretes nyíregyházi támadás, de végül a labda elkerülte a kaput. Hármat is cserélt a hazai csapat.

44. perc Jó helyről végezhetett el szabadrúgást a Szpari, de a beívelés után lest jelzett az asszisztens.

45. perc Nagy helyzet, Gresó előtt adódott lehetőség, de centikkel a hosszú sarok mellé lőtt, így maradt a 0-3.

Vége az első félidőnek, jó játékkal, megérdemelten vezet a Nyíregyháza Spartacus.

46. perc A mieink ott folytatták, ahol az első félidőben abbahagyták - a veszélyes akciót nem sikerült végül pontos lövéssel befejezni.

52. perc Hazai támadás után Fejér a végállomás, aki fogta a labdát.

54. perc Két érkező a Szpariban, Vass P. és Szabó B. állt be Pócsik és Csörgő helyére.

62. perc Hamed érkezett Gresó helyére.

65. perc Nyíregyházi szöglet után Holczer hárított.

70. perc Csilus bokája fordult alá, nem is tudja folytatni, Galambos állt be a helyére.

72. perc Gyurján szabadrúgása szállt fölé.

73. perc Zamostny érkezett Paku helyére.

77. perc Szépített a Tiszakécske. A védők között Beliczky tört kapura, és átemelte a labdát Fejér fölött, 1-3.

79. perc GÓÓL!!! Azonnal jött a válasz! Zamostny Balázs indította Hamed Yasint, aki két védő szorításában egy szép csel után a sarokba lőtt, 1-4!

90. perc Márkus kapott sárga lapot.

Vége a találkozónak, a Szpari remek játékkal, biztosan győzött! Kettőből kettő!

fotó:nso.hu