Hétfőtől újra Mozdulj Nyíregyháza! – Új programokkal bővült a mozgásrend, íme a részletek!

Hétfőtől újra Mozdulj Nyíregyháza! – Új programokkal bővült a mozgásrend, íme a részletek!

A 2013-ban indult ingyenes, az önkormányzat által szervezett programsorozat népszerű és sokak által közkedvelt mozgásformái mellett a 2019-es év mozgásrendje számos új programot tartogatott a nyíregyháziak számára. S hétfőtől még újabbakkal bővül!

A programsorozat 2020. január 20-án folytatódik, az új mozgásrend Nyíregyháza Megyei Jogú Város polgármesterének hivatalos közösségi oldalán debütált, ahol az is kiderül, milyen sztáredzők érkeznek a tovább folytatódó FittKedd eseményekre! 

Kattintson a részletekért!

(A mozgásrend nagyítható formátumban a cikk alján található.)

Kapcsolódó galéria

Mozdulj Nyíregyháza! mozgásrend