Minden, amit az új, helyi buszmenetrendről tudni kell, bő félórában: Nyíregyháza Most

Minden, amit az új, helyi buszmenetrendről tudni kell, bő félórában: Nyíregyháza Most
Minden, amit az új, helyi buszmenetrendről tudni kell, bő félórában: Nyíregyháza Most

Rengetegszer leírtuk-bemondtuk, hogy 2020. augusztus 20-tól gyökeresen változik a helyi buszmenetrend és vonalhálózat, melynek mottói a következők: új kapcsolatok, kevesebb átszállás, ütemes közlekedés. A téma kapcsán részletes interjút adott a Nyíregyházi Televíziónak Ekés András, a tervező-szakértő csapat, a Mobilissimus Kft. ügyvezetője. A Nyíregyházi Most közéleti magazinban a menetrend készítésének hátteréről, előzményeiről éppúgy szó volt, mint a változásokról, az új viszonylatokról és a tájékozódási lehetőségekről. Ha érdeklődik a téma iránt, nézze meg egyben!

Korábbi cikkeink a témában:

https://www.nyiregyhaza.hu/post/uj-kapcsolatok-kevesebb-atszallas-utemes-kozlekedes-augusztus-20-tol-uj-buszmenetrend-2020-08-12

https://www.nyiregyhaza.hu/post/uj-palyan-nyiregyhaza-kozlekedese-augusztus-20-an-uj-fejezet-kezdodik-2020-08-14