Megvan az első pont - A Budafokot fogadta az Aqua SE vízilabda együttese

Megvan az első pont - A Budafokot fogadta az Aqua SE vízilabda együttese

Megszerezte idei első pontjait a fiú utánpótlás országos bajnokságban az Aqua SE vízilabda csapata. Vasárnap a Városi uszodában fogadták a Budafok csapatait, ahol a szezon első győzelmének is örülhetett a hazai közönség. A gyermek csapat magabiztosan, bátran játszott és - többek között - Virág és Rudik gólerős játékának köszönhetően tízgólós győzelmet aratott. A serdülő korosztály mérkőzésén Pelle Levente nagyszerű védéseit lehet pozitívumként értékelni, amik sokáig meccsben tartották a csapatot.

- Tovább kell folytatni az építkezést és reméljük, hogy a szezon közepére már eredményesebb lesz a játékunk. Az ifiknél sem sikerült a bravúr, bár a Pelle György, Sipos, Pettendi trió minden tőle telhetőt megtett, a Budafok kkönnyed győzelmet aratott és vezeti a tabellát. Vasárnap BUdapesten a Sportliget vendégeként lépünk pályára - mondta Kántor Gábor edző.