Máthé Dominik Párizsba szerződött - A kézilabdás trófeákat akar nyerni

Máthé Dominik Párizsba szerződött - A kézilabdás trófeákat akar nyerni

2022-től a francia bajnok PSG együttesében folytatja pályafutását Máthé Dominik. A nyíregyházi születésű kézilabdás nem csak a válogatottban, hanem norvég klubcsapatában is remekül teljesített, így nem véletlenül figyelt fel rá a francia gárda. 

- Párizsban tovább fejlődhetek majd világklasszis társak között, és világszínvonalú edző irányítása alatt. A legfontosabb viszont, hogy trófeákat szeretnék nyerni - mondta Máthé Dominik.

A játékossal 2024-ig szóló szerződést kötött a párizsi klub. A kézilabda VB után készült cikkünk a játékosról ide kattintva olvasható: https://www.nyiregyhaza.hu/post/a-magyar-valogatott-legeredmenyesebb-jatekosa-lett-a-nyiregyhazarol-indult-kezilabdazo-2021-02-13