Már négy hete tart a Mozdulj, Nyíregyháza! Tízezrek mozognak!

Február elsején startolt el a Mozdulj, Nyíregyháza! elnevezésű programsorozat idei első féléve. Az önkormányzat által szervezett ingyenes mozgásformák a pandémiás helyzet miatt továbbra is online érhetők el, összesen 15 közül lehet választani.

 

Az ingyenes mozgásformák között újdonságokkal is találkozhatnak az érdeklődők, az egyik ilyen programot kifejezetten a koronavírus-fertőzésen átesetteknek állították össze. A Covid után OptimumON edzés 10 hetes programja a sportolás újrakezdését segíti, ma 16 és 17 óra között várja a mozogni vágyókat.

 

A Mozdulj, Nyíregyháza! programsorozat népszerűsége ebben a félévben sem marad el, az elmúlt 4 hét alatt közel 120 ezer embert értek el a videók!

 

A foglalkozások az élő bejelentkezés után még egy hétig elérhetőek a Mozdulj Nyíregyháza közösségi oldalán.