Kettős jubileumot ünnepel a Jókai Mór Református Általános Iskola
Fotó: jokaisok.hu

Az intézmény 25 éve – 1995-től keresztyén, református iskola.

És 115 esztendeje annak, hogy 1906-ban (a református elemi iskola egyik termében) megkezdődött az oktatás a Jókaiban, mely alapításakor Polgári Fiúiskolaként kezdte meg működését. 

A kettős évforduló alkalmából szeretettel várják a Jókai, régebben „2-es iskola” régi pedagógusainak, diákjainak, szülőknek jelentkezését! Izgalommal várják történeteiket, fotóikat, relikviáikat, üzeneteiket a jubileumi évkönyvbe, iskolatörténeti kiállításhoz, az üzenőfalra, ünnepi alkalmakra!

A fotókat, tárgyi emlékeket (oklevél, érem, díj, emléktárgy, stb.) a Színház utca 3. sz. alatt szeretettel fogadják (átveszik telefonos vagy e-mailben egyeztetett időpontban), vagy küldhetnek dokumentumokat levélben, e-mailben is a jubileum@jokaisok.hu címre.