Keresik a leggyorsabb Andrást!

Az ország leggyorsabb Andrását „körözik” és szeretnék megtalálni a szervezők 2022 november 26-án!Ekkor kerül megrendezésre ugyanis Napkoron a II.András napi futófesztivál, amely esemény természetesen nemcsak Andrásoknak szól, hiszen bárki nevezhet.
- Örömmel tölt el bennünket szervezőket, hogy második alkalommal szervezhetünk András napi futófesztivált egy mesés akácos erdőben. A versenytávokat úgy alakítottuk ki, hogy mindenki megtalálja majd számára a legideálisabbat. Lehetőség lesz a családoknak egy 600
méteres örömfutáson részt venni, de az 5km, 10km és 21km es táv is könnyedén teljesíthetőek lesznek majd a nyírségi vendégmarasztaló futóhomokon, de lehet váltóban is indulni 15 km-en. A kisebb emelkedők az aszfalthoz szokott lábaknak is felüdülést jelentenek
majd, így valóban egy hangulatos terepfutásra nyílik lehetőség november 26-án – tájékoztatta szerkesztőségünknek Serbán András főszervező. A befutócsomag mellett, tombola és töltöttkáposzta is várja majd a célba érkezőket. A leggyorsabb Andrásnak egy
meglepetés ajándékkal is készülnek a szervezők. A rendezvény fővédnöke Dr. Seszták Miklós országgyűlési képviselő.
Bővebb információ: www.napkorise.hu oldalon.