Karácsonyfáért ajándék – Idén is rengetegen vettek részt a környezettudatos kezdeményezésben

Karácsonyfáért ajándék – Idén is rengetegen vettek részt a környezettudatos kezdeményezésben
Fotó: Trifonov Éva

Ma délután sorsolták ki a Korányi Frigyes utcai hulladékudvarban a 'Karácsonyfáért ajándék' akció nyerteseit.

Az Észak-Alföldi Környezetvédelmi Nonprofit Kft. és Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata közösen indított akciót a környezettudatosság jegyében. A 'Karácsonyfáért ajándék' akció lényege az volt, hogy azok, akik január 6. és január 18. között beszállították karácsonyfájukat a Korányi Frigyes utca 3., valamint a Kerék utca 1. szám alatti Hulladékudvarokba, sorsjegyet kaptak, mellyel részt vettek a ma délután tartott sorsoláson.

A kezdeményezés célja, hogy a városlakók karácsonyfáikat ne a közterületeken hagyják, hanem elszállítsák a telephelyekre – a résztvevők száma pedig évről-évre nő. 

Tekintsék meg a sorsoláson készült fotógalériánkat!

 

További részletek hamarosan!

Kapcsolódó galéria

Karácsonyfáért ajándék - sorsolás