Jön a Fradi – Szombaton korlátozások várhatóak Nyíregyházán

Jön a Fradi – Szombaton korlátozások várhatóak Nyíregyházán

Nyíregyházán a Városi Stadionban rendezik meg 2015. március 14-én 16 órakor a Nyíregyháza Spartacus FC- Ferencváros TC labdarúgó mérkőzést. A rendőrség nagy erőkkel biztosítja a rendezvény helyszínét és a stadionba vezető közlekedési útvonalakat.

A közlekedőknek időszakos forgalomkorlátozásra, útszűkületre és rendőri ellenőrzésre kell számítaniuk 2015. március 14-én 12 óra és 20 óra között a 4-es számú főút Nyíregyházára bevezető szakaszán a 268. kilométerszelvényben. Útlezárásra kell számítaniuk 2015. március 14-én 5 óra 30 perc és 23 óra között a Nyíregyháza, Sóstói út és a Stadion köz kereszteződésénél, valamint a stadion előtti útszakaszon. Forgalomkorlátozásra és forgalomelterelésre lehet számítani a stadion környezetében lévő utakon.