Jól kezdődött az év a vízilabdásoknak

A hétvégén az Aqua Sport Egyesület vízilabdásai közül a Gyerek III-as (U12) csapatok kezdték meg először az Észak-keleti Bajnokság középszakaszát. Ebben a korosztályban az egyesület két csapattal vesz részt, egyik gárda a felsőházban, a másik az alsóházban.

 - Felsőházi csapatunk Miskolcon két bravúros győzelmet aratott a hazai csapat és Debrecen ellen. Alsóház küzdelmei Egerben zajlottak, ahonnan egy győzelemmel és egy vereséggel tértünk haza. Látszik a munka, a fejlődés, az hogy nem álltunk le télen sem, meglátszott a gyerekeken, nagyon jó fizikai állapotban érkeztek a helyszínekre. Köszönhető mindez az uszoda folyamatos nyitvatartásának és az erőnléti edző Kertész Tamás munkájának. Nem tudtak megúszni rólunk, mi annál többször, és a- régóta hiányolt- taktikai fegyelem is megvolt, ami szintén hozzájárult a sikerhez. - tájékoztatott Urbin Tibor az AQUA SE vízilabda szakmai vezetője.