Javában tart a Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskolában a Móricz Hét

Javában tart a Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskolában a Móricz Hét
Programokból nincs hiány.

A rendezvénysorozat első napján az elsősök, valamint a nyolcadikosok Móricz műveket adtak elő néptánccal fűszerezve, majd megkoszorúzták névadójuk emléktábláját.

Minden nap érdekesebbnél érdekesebb programok zajlanak az intézményben. A felső tagozatosok többek között olvasottsági vetélkedőn mérhetik össze tudásukat. Az alsós diákok pedig az Irodalom-Birodalom elnevezésű mesedélutánokon adtak elő műveket, két estén át szórakoztatták a szülőket, vendégeket; ezt a programot immár 12. alkalommal szervezték meg a Móricz Hét keretében. A rendezvénysorozatot a Kis Történész vetélkedő és rajzverseny zárja majd a hét végén.