Izgalmas döntők az úszók bajnokságán - Két nyíregyházi versenyző is negyedik lett

Folytatódott Kaposváron az úszók Országos Bajnoksága. A Nyíregyházi Sportcentrum három versenyzője is érintett volt a szombat délelőtti finálékban.

Barna Bianka Dorottya élete első felnőtt OB-ján 50 méter mellúszásban "B" döntős volt, és a harmadik helyen ért célba. Az "A" döntőben csapattársának, Szurovcsják Ivettnek szurkolhattunk, aki egy izgalmas verseny után végül negyedik lett, mindössze 35(!) századdal lemaradva a bajnok Sztankovics Anna mögött. Hatházi Dóra már pénteken nagy meglepetést okozott azzal, hogy 100 méter pillangón 1 percen belüli időt úszva jutott a fináléba. Itt ugyan nem sikerült megismételnie egyéni csúcsát, de így is remekül tempózott, és végül negyedik lett.