Indul az Újpest elleni párharc
Fotó: Trifonov Éva

Szabó Lili és Horváth András visszatér Nyíregyházára! A korábbi Fatum játékos és az egykori vezetőedző most ellenfélként érkezik a Continental Arénába, csütörtökön ugyanis megkezdődik a párharc a mieink és az UTE között az ötödik helyért. A lilák az alapszakasz után a Szent Benedek ellen játszottak a negyeddöntőben, és maradtak alul, majd a folytatásban az MTK-t verték magabiztosan, mindhárom találkozón.

Az alapszakasz során kétszer találkozott a Fatum és az Újpest, és hazai pályán 3-0-ra, idegenben 3-1-re győzött a Nyíregyháza. Csütörtökön tehát harmadszor találkoznak a szezon során a felek, és a párharc három nyert meccsig tart. Szasa Nedeljkovics együttese jó formát mutatott a DVTK ellen, amit szeretne átmenteni erre a sorozatra is. Az első mérkőzés 18 órakor kezdődik a Continental Arénában.