Idén is Nyári Sport- és Élménytábor

A táborba 6-12 év közötti gyerekeket várnak, akik az egy hét alatt ízelítőt kaphatnak a különféle sportágakból. Megismerkedhetnek a kosárlabda, kézilabda, röplabda, úszás alapjaival, ezenkívül lesz még e-sport és élőcsocsó is.  A tábor helyszíne a Continental Aréna és az Eissmann Városi Uszoda lesz.  Az első turnus június 20-tól, hétfőtől-péntekig, naponta 8.00-16.00 tart, melyet még egy turnus követ majd június 27-től.

A tábornak van térítési díja, melybe tízórait, ebédet és uzsonnát is biztosítanak a táborozó gyerekeknek.

Jelentkezni a Nyíregyházi Sportcentrum  weboldalán, a www.nyiregyhazisc.hu oldalon lehet. Bővebb információ kérhető a  táborról  Bíróné Nádasi Mariannától, a 06-20-57-14489-es telefonszámon vagy a marketing@nyiregyhazisc.hu emailcímen.