Holnap újra megnyit a Hunguest Hotel Sóstó! Fokozott járványügyi óvintézkedések előzik meg

Újabb szállodákat nyit meg június 12-én a Hunguest Hotels- olvasható a turizmus.com oldalon. A gyulai Erkel, a tapolcai Pelion és a nyíregyházi Sóstó nyitja meg kapuit a vendégek előtt, ezzel hétre nő az igénybe vehető szállodák száma.

 

Az újranyitást fokozott járványügyi óvintézkedések előzik meg:

  • a Hunguest Hotels saját COVID kódexet készített a biztonság elősegítése érdekében, amelyből valamennyi munkatársuk vizsgát tesz még az újranyitás előtt.
  • A szállóvendégek biztonsága érdekében fokozott és szigorú higiéniai szabályokat vezettek be, amelyeket folyamatosan ellenőriznek.
  • A közösségi terekben fertőtlenítőpontokat alakítanak ki, a megfelelő távolságtartás érdekében tágasabb elhelyezést biztosítanak az éttermekben, wellness pihenőterekben és minden közösségi térben.

 

A belföldön piacvezető szállodalánc a megváltozott körülményekre tekintettel az általánostól sokkal rugalmasabb foglalási feltételeket kínál: június végéig a lemondás és az átfoglalás - akár 48 órával az érkezés előtt is - kötbérmentesen megtehető.