Jv: Takács Tamás(Medovarszki János, Belicza Bence)

Nyíregyháza: Fejér - Szokol, Gengeliczki, Papucsek, Debreceni - Márkus, Sigér (Szabó 91.) -Vass P., Zamostny, Kovács Á.(Pócsik 66.) - Novák (Banyoi 80.)

edző: Balogh Zoltán

DVTK: Danilovic – Szűcs K.(Zsolnai  79.), Szatmári Cs., Belényesi, Németh Má.(Jurek 37.), Molnár G., Lucas, Oláh B.(Bertus 79., Keller(Eperjesi 37.), Könyves, Eppel (Horváth 62.)

vezetőedző: Kondás Elemér

1. perc A DVTK kezdte a meccset.

5. perc Debreceni beadása után Novák fejesét fogta a kapus.

14. perc Vass beadása után Kovács lőtt a kapuba, de les miatt nem adta meg a játékvezető. A felvételek szerint tévesen.

20. perc Nyíregyházi lehetőségek egymá után, a végén Márkus lőtt fölé 18 méterről.

25. perc Németh kapott sárga lapot.

28. perc Novák fejesét fogta Danilovic.

32. perc Sigér lövése vágódott le egy védőről.

38. perc Vass beadása után Kovács lőtt, blokkolták.

40. perc Könyves lőtt jócskán fölé.

42. perc Márkus szabadrúgása ment mellé.

43. perc Lucas lövését hárította Fejér a rövid saroknál.

45. perc Egy vendég beadás után Vass P. mentett nagyot középen.

Vége az első félidőnek, nem született gól.

47. perc Könyves lőtt 14 méterről, Fejér a kapufára tolta a labdát, onnan pattant ki.

50. perc GÓÓÓÓL!!!!!!! Novák Csanád remek passza után Kovács Ádám lőtt a kapuba, 1-0!

53. perc Szatmári fejelt fölé egy szabadrúgás után.

54. perc Sigér kapott sárga lapot.

62. perc Lucas lőtt futtából 18 méterről mellé.

66. perc Gyors hazai kontra végén Sigér lőtt az oldalhálóba.

72. perc Zamostny lőtt váratlanul, mellé ment a labda.

82. perc Fejér fogta Molnár lövését.

89. perc Zsolnai lövését fogta Fejér.

92. perc Vass kapott sárgát.

Vége, A SZPARI NYERTE A DERBIT!!!!

Balogh Zoltán: - Az első félidőben helyzeteink voltak, szervezetten futballoztunk, majd a második játékrészben a vezetést is megszereztük. A folytatásban is kézben tartottuk a találkozót, és sikerült megnyernünk a derbit!

Kondás Elemér: - Az első félidő hajrájában voltak lehetőségeink, de kényszerből kettőt is cserélnem kellett, ennek ellenére a kapufánál nem volt szerencsénk a második játékrész elején. Miután hátrányba kerültünk, próbáltunk egyenlíteni, de nem ez nem sikerült.