Fotókon a nyíregyházi KGST Piac! Keddtől vasárnapig folyamatosan nyitva!

Fotókon a nyíregyházi KGST Piac! Keddtől vasárnapig folyamatosan nyitva!
Keddtől vasárnapig várja a vásárlókat!

Múlthéten újra megnyitotta kapuit a Tokaji úti Használt és Iparcikk piac. Az egykori "KGST" ugyanis a járványveszély miatt zárta be a kapuit még március 16-án. Most azonban, újra fogadja a vásárlókat keddtől vasárnapig 6 és 16 óra között, persze  szigorú szabályok betartása mellett.

A Vásártér Használt és Iparcikk Piac területére csakis a Nagybani bejárata felől lehet belépni. A NYÍRVV Nonprofit Kft. munkatársai fokozottan ellenőrzik, hogy az előírt maximális 400 főt ne haladja meg az egyidejűleg a HIP piac területén tartózkodók száma. A 65 év felettiek egészségük védelmében továbbra is csak délelőtt 10-12 óra között látogathatják.

Itt (is) mindenki köteles a szájat és az orrot eltakaró eszközt viselni!

Kapcsolódó galéria

A Vásártér hétvégén is várja a vásárlókat